Teknoloji

Jim Ryan, Spider-Man 2’nin tam bir PS5 oyunu olacağını yineledi

 
Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan, PlayStation oyuncularına yaklaşan aksiyon macera oyunu Spider-Man 2’nin PS5’e özel olacağını bir kez daha yineledi ve güvence verdi. Famitsu’ya verdiği yeni bir röportajda Ryan, Insomniac Games’in Spider-Man 2 konusunda taviz vermediğini ve konsolun gücünden sonuna kadar yararlandıklarını açıkladı.
 
Jim Ryan, yaklaşan oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
Ryan, yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games tarafından biz oyun severlerin beğenisine sunulacak olan örümcek adam temalı açık dünya aksiyon macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2 için çeşitli açıklamalarda bulundu. Oyun ve sunacağı deneyim hakkında şunları söyledi:
 
“Insomniac ekibi, PS5’in gücünden en iyi şekilde yararlanarak Spider-Man 2’de ellerinden gelenin en iyisini yapmaya odaklanıyor. Bu bağlamda size gerçekten güzel ve üst düzey bir deneyim sunmak istiyoruz. Size gerçekten güzel bir deneyim sunmak istiyoruz. Güzel görsel ve animasyonlara sahip yeni Spider-Man oyunu ile sizlere deneyimin kapısını açacağız.”
 
Öte yandan bu ayın başlarında Insomniac grubunda yer alan hikaye yönetmeni Jon Paquette de oyunla ilgili bazı açıklamalarda bulunmuştu. Bu bağlamda Marvel’s Spider-Man 2’nin şimdiye kadar yaptıkları en güzel oyun olmasını istediklerini ve bu yönde yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.
 

Eylül 2021’de duyurulan Marvel’s Spider-Man 2, bu sonbaharda PlayStation 5 için çıkacak.

haberkosk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu