Haber

Kendi Cenazesine Gelen Helikopterle Sosyal Medya Fenomen Herkesi Şaşırttı

Kendi cenazesine helikopterle gelen 45 yaşındaki TikToker David Baerten, ailesini ve arkadaşlarını büyük şokta bıraktı. Kendini “Ragnar le Fou” olarak tanıtan Baerten, ailesine ve arkadaşlarına her zaman iletişim halinde olmanın önemini öğretmeye çalıştı. Öldüğü saçmalığını uydurmayı bu dersi vermenin etkili bir yolu olarak gördü.

Belçika’da doğan Baerten, eşi ve çocuklarına bu planı önceden anlatmış ve onlarla birlikte ayarlamış. Ancak cenazeye katılanlar, Baerten’in kendi cenazesine helikopterle geldiğini görünce şok oldu. Ancak şaka, Baerten’in ergenlik çağındaki kızının sosyal medyada aslında ölmeyen babasıyla ilgiliydi ve şöyle yazmıştı: “Hayat neden bu kadar adaletsiz? Neden sen? Büyükbaba olacaktın ve önünde hala uzun bir hayat var. .Seni seviyorum!Seni asla unutmayacağız.Nur içinde yat baba.” “Seni düşünmeyi asla unutmayacağım,” diye yazdı.

Bu durum ve Baerten’in TikTok numarası birçok kişi tarafından eleştirildi. Birçoğu yorumların ve hile yapmanın acımasız olduğunu düşündü. Ancak Baerten, tepkileri umursamadığını ve ailesiyle daha fazla zaman geçirmesi gerektiğini göstermek için bu numarayı düzenlediğini belirtti. Ancak hile yaptıktan sonra TikTok hesabını sildi.

alacam-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu